Severity: Notice
Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
Filename: libraries/user_agent_parser.php
Line Number: 226
Severity: Notice
Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
Filename: libraries/user_agent_parser.php
Line Number: 226
Creating a new light culture, a technology that brightens the world.
| Model | BELED-SQ25C12, 12W |
| Article No. | 22395078 |
| Input Voltage | AC 220V |
| Input Power | 12W |
| Dimension | 250mm X 250mm |
| Luminous Flux | Over 1,080 lm |
| Light Efficiency | Over 90 lm/W |
| Color Rendering | Over 80 Ra |
| Color Temperature | 5700K |