Severity: Notice
Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
Filename: libraries/user_agent_parser.php
Line Number: 226
Severity: Notice
Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
Filename: libraries/user_agent_parser.php
Line Number: 226
Creating a new light culture, a technology that brightens the world.
| Model | BELED-FR112C40, 40W |
| Article No. | 22432232 |
| Input Voltage | AC 220V |
| Input Power | 40W |
| Dimension | 162mm X 1270mm |
| Luminous Flux | Over 4,000 lm |
| Light Efficiency | Over 100 lm/W |
| Color Rendering | Over 80 Ra |
| Color Temperature | 5700K |