Severity: Notice
Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
Filename: libraries/user_agent_parser.php
Line Number: 226
Severity: Notice
Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
Filename: libraries/user_agent_parser.php
Line Number: 226
Creating a new light culture, a technology that brightens the world.
| Product Name | Pendant Lampshade Light |
| Article No. | 21680722 |
| Model | BGAP-282-DH |
| Standard | FL28W X 2 |
| Input Voltage | AC 220V |
| Power Consumption | 56W |
| Ballast Stabilizer | KS 2 Stabilizer Lighting |
| Reflector | High Illumination 95% |